UAB „NORUS“

PROJEKTUOTOJAS (-A) (VANDENTVARKA)

Nuo 1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „NORUS“

Darbo pobūdis

  • darbas vandentvarkos srityje (lauko inžineriniai tinklai, nuotekų valymas);
  • projekto valdymas ir dokumentacijos ruošimas projektavimo stadijoje;
  • bendravimas su užsakovais ir projektavimo subrangovais;
  • statybą leidžiančių dokumentų gavimas;
  • techninių pasiūlymų rengimas;
  • operatyvus problemų sprendimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis išsilavinimas aplinkos/statybos inžinerijos srityse;
  • ne mažesnė nei 1 metų patirtis rengiant vandentvarkos projektus;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, AutoCAD)
  • iniciatyvumas, atsakingumas, analitinis mąstymas, orientacija į rezultatą;
  • puikūs derybiniai, bendravimo ir organizavimo įgūdžiai;
  • gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai;
  • vairuotojo pažymėjimas.

  • įdomų ir atsakingą darbą, Jūsų kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
  • visas darbui atlikti būtinas priemones;
  • siūlomas atlyginimas: sutartinis;
  • darbo laikas: visa darbo diena;
  • darbo vieta: Vilnius, Lietuva.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. į rankas
Galimi priedai
UAB „NORUS“

UAB „NORUS“

UAB „NORUS“ – lietuviško kapitalo įmonė įkurta 2009 m., susibūrus grupei specialistų, turinčių aukštuosius inžinerinius išsilavinimus bei žymią darbo patirtį vandentvarkos srityje. Savo veiklą bendrovė pradėjo teikdama konsultacijas bei siūlydama racionaliausius sprendimus tvarkant įvairaus tipo nuotekas. UAB „NORUS“ savo veikloje taiko tarptautines konsultuojančių inžinierių organizacijos FIDIC principus bei sutarčių vykdymo nuostatas. Dirbame su ES struktūrinės paramos, Lietuvos Respublikos Aplinkos bei Žemės ūkio ministerijų remiamais projektais tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuje. Įmonei augant, prie komandos kviečiame prisijungti savo srities profesionalus ir siūlome darbą:
informacija apie UAB „NORUS“
1414 €
Vid. atlyginimas bruto
20
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1100 €
25% uždirba 1100-1438 €
25% uždirba 1438-1986 €
25% uždirba nuo 1986 €