Amber Food grupė

Siūlome darbą virėjams MANAMI restorane!

Vilnius - Amber Food grupė

Darbo pobūdis

  • Darbas su modernia virtuvės įranga;
  • Patiekalų gamyba pagal patvirtintas technologines korteles;
  • Produkcijos kokybės ir likučių kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

  • Atsakingumas, sąžiningumas, tvarkingumas;
  • orientacija į aukštą maisto koktybę ir darbo rezultatus;
  • virėjo/ virėjo padėjėjo darbo patirtis;
  • higienos ir sanitarijos normų žinojimas.

BE PATIRTIES APMOKOME!

  • Profesionalius mokymus, galimybę tobulėti ir karjeros perspektyvas;
  • lankstų darbo grafiką bei įdomų ir perspektyvų darbą profesionalioje komandoje;
  • darbą strategiškai patogioje darbo vietoje Vilniaus centre;
  • visas socialines garantijas ir konkurencingą darbo užmokestį;
  • skanius pietus ir kavą tik su personalui skirta nuolaida!

Amber Food grupė valdo Charlie pizza, Katpėdėlė, La Crepe, Manami, Guacamole, Skonis, Sugamour ir kitus prekės ženklų restoranus.