Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Omberg group“

Statybos vadovas

1500-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Omberg group“

Darbo pobūdis

  • Statybos darbų organizavimas, priežiūra, kontrolė;
  • Rangovų valdymas, koordinavimas, priežiūra ir kontrolė;
  • Kalendorinių statybos vykdymo grafikų sudarymas ir kontrolė;
  • Statybos aikštelės kontrolė;
  • Vykdomų statybos darbų techninė priežiūra;
  • Projektinės dokumentacijos patikra ir racionalių sprendimų suradimas;
  • Medžiagų parinkimas projektavimo stadijoje, naujų technologijų ir sprendimų išmanymas ir jų pritaikymas;
  • Baigtų objektų pridavimas atitinkamoms institucijoms.

Reikalavimai darbuotojui

  • Išsilavinimas statybų srityje (aukštasis);
  • Ne mažesnė kaip 5 metų vadovavimo patirtis statybose;
  • Sėkmingai įgyvendinti daugiabučių namų projektai;
  • Statybos vadovo atestatas;
  • Visapusiškas statybos darbų išmanymas, nes projektai statomi nuo pamatų iki dalinės apdailos;
  • Statybos darbų technologijos išmanymas;
  • Darbas su kompiuteriu, AutoCAD;
  • Statybos techninių bei teisinių reglamentų išmanymas;
  • Profesionalus ir pozityvus požiūris, darbštumas, noras tobulėti, iniciatyvumas;

  • Atsakomybes bei tobulėjimo galimybes sparčiai augančioje NT vystymo kompanijoje;
  • Komandišką bei dinamišką aplinką;
  • Įvariapusišką darbą;
  • Konkurencingą atlygį bei papildomus motyvacinius priedus;

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. į rankas

OMBERG group NT vystytojas Lietuvoje. Mes kuriame ne prabangius, o širdžiai brangius namus ne tik kiekvienam Vilniaus gyventojui, bet ir Kauno verslui. Po vienu stogu vienijame didelę patirtį sukaupusius motyvuotus ir inovatyviai mąstančius statybos, pardavimų ir rinkodaros ekspertus.
Jei domiesi NT sektoriumi ir nori prisidėti prie projektų, keičiančių Vilniaus ir kitų miestų veidą, turi inovatyvių idėjų ir trokšti jas realizuoti – pasikalbėkime.
Jei nori daugiau susipažinti su mumis, užsuk čia: .