Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Vilniaus miesto savivaldybės administracija

1-ojo išmokų skyrimo poskyrio vedėjas (-a)

Nuo 1858 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Darbo pobūdis

  • Vadovauti struktūrinio padalinio veiklų vykdymui;
  • Organizuoti išmokų išmokėjimo ir pristatymo į namus paslaugų suteikimą įrodančių dokumentų (kvitų) patikrą;
  • Organizuoti piniginės socialinės paramos, išmokų vaikams, pagalbos pinigų, tikslinių kompensacijų, paramos mirties atveju ir kitų išmokų skyrimą.

Reikalavimai darbuotojui

išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
studijų kryptys – viešasis administravimas, teisė, vadyba arba ekonomika.

arba:

darbo patirtis srityje – ne mažiau kaip 3 metų patirtis piniginės socialinės paramos srityje.

Mes jums siūlome

  • karjeros valstybės tarnautojo pareigybę;
  • patyrusių kolegų ir ugdančių vadovų pagalbą;
  • kvalifikacijos tobulinimo galimybes;
  • galimybę dirbti nuotoliniu būdu;
  • darbuotojų sveikatos draudimą;
  • papildomas motyvacines priemones skirtas tik mūsų darbuotojams.

Atlyginimas

Nuo 1858 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Kurti šiuolaikišką miestą, įgyvendinti atsakingus projektus bei džiaugtis akivaizdžiai matomais miesto pokyčiais – tai mus skatina ir toliau siekti vis daugiau ir geriau vilniečių labui.
informacija apie Vilniaus miesto savivaldybės administracija
2375 €
Vid. atlyginimas bruto
(56% didesnis už LT vidurkį)
1022
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1755 €
25% uždirba 1755-2171 €
25% uždirba 2171-2635 €
25% uždirba nuo 2635 €