Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Europinių kortelių servisas“

Administracijos vadybininkė (-as)

1000-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Europinių kortelių servisas“

Darbo pobūdis

Įmonės vidinės dokumentacijos tvarkymas, personalo dokumentų (įsakymų, darbuotojų priėmimo dokumentacijos, įvairių personalo tvarkų) rengimas, registravimas, apskaita;
Įdarbinimo proceso koordinavimas, darbo sutarčių ruošimas, administravimas;
Priešgaisrinės saugos procesų administravimas;
Renginių, mokymų organizavimas;
Gaunamų PVM sąskaitų – faktūrų patikrinimas;
Biudžetų sudarymas ir kontrolė;
Nuolatinis rinkos stebėjimas bei pasiūlymų generavimas;
Administracinių procesų tobulinimas analizuojant duomenis, esamą padėtį, ir pateikiant siūlymus pokyčiams;
Vadovo pavestų užduočių vykdymas;
Ataskaitų ruošimas;
Administratorės pavadavimas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Ne mažesnė nei 1 metų patirtis (administravimo/ vadybos srityje);
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (Power Point, MS Exel - formulės);
Puikus rusų kalbos mokėjimas (raštu ir žodžiu);
Organizuotumas ir atidumas detalėms;
Gebėjimas užtikrinti nustatytų procesų tinkamą vykdymą bei gebėjimas valdyti didelį informacijos srauta;
Pozityvumas, įsitraukimas, teigiamas požiūris ir noras padėti kitiems.

Mes jums siūlome

Atsakingos užduotys ir profesiniai iššūkiai suteiks galimybę mokytis ir tobulėti;
Profesionali aplinka, iniciatyvūs ir draugiški kolegos, idėjas palaikantis vadovas;
Darbą tarpkultūrinėje aplinkoje;
Profesionalius mokymus, dalyvavimą seminaruose, įvairius mokymus ir renginius.

Atlyginimas

1000-1100 €/mėn. į rankas

E100- tarptautinė degalų kortelė.
Esame viena iš 14 įmonių Europoje, priklausančių tarptautiniam holdingui, įdarbinančiam virš 500 profesionalių darbuotojų.
Tai viena iš sparčiausiai augančių Europos kompanijų savo sektoriuje.
informacija apie UAB „Europinių kortelių servisas“
2846 €
Vid. atlyginimas bruto
(87% didesnis už LT vidurkį)
46
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1882 €
25% uždirba 1882-2293 €
25% uždirba 2293-3463 €
25% uždirba nuo 3463 €