Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Wooden Windows“
More about company »

Administratorė (-ius) - apskaitininkė (-as)

Jonava - UAB „Wooden Windows“

Darbo pobūdis

  • Pirminių apskaitos dokumentų suvedimas į sistemą (CENTAS);
  • Sąskaitų pajamavimas;
  • Nurašymo aktų formavimas;
  • Ataskaitų ruošimas;
  • Apmokestinamųjų gaminių bei pakuočių apskaita;
  • Kitų pavestų užduočių vykdymas

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas ;
  • Anglų kalbos mokėjimas (raštu, žodžiu);
  • Darbo patirtis nėra būtina, tačiau jeigu patirtis gera, mes į tai atsižvelgsime.

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas;
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Darbą draugiškame, jauname kolektyve bei nuolat augančioje kompanijoje.

UAB „Wooden Windows" - stabiliai auganti medinių langų ir durų gamintoja, orientuota į Jungtinės Karalystės rinką į kurią eksportas sudaro 99% įmonės pagamintos produkcijos. Šiuo metu ieškome motyvuoto darbuotojo galinčio sustiprinti mūsų komandą.
Informacija apie UAB „Wooden Windows“
1064 €
Vid. atlyginimas bruto
(19% didesnis už LT vidurkį)
31
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 590 €
25% uždirba 590-856 €
25% uždirba 856-1154 €
25% uždirba nuo 1154 €
Vadovas: Simonas Kašys