Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Sentios“

Administratorė (-ius) - apskaitininkė (-as)

550-700 €/mėn. Į rankas
Online interview
Kaunas - UAB „Sentios“

Darbo pobūdis

1. Darbas su elektroninės prekybos užsakymais:
  • prekių atrinkimas supakavimas;
  • pristatymo organizavimas (kurjerių užsakymas);
  • sąskaitų išrašymas;
  • atsiradusių problemų sprendimas (klientui netiko prekė, kurjeris pristatė ne tuo adresu ir t.t.).

2. Dokumentų ruošimas viešųjų pirkimų konkursams;
3. Pakuotės apskaita, statistinių duomenų suvedimas;
4. Kiti, su pareigybe susiję darbai

Reikalavimai

  • aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • nepriekaištinga lietuvių kalba;
  • anglų, rusų kalbų žinios - privalumas;
  • atsakingumas, pareigingumas, organizuotumas, kruopštumas;
  • darbas pagrindinėmis MS Office programomis (Word, Excel);
  • darbas su Rivilės buhalterine programa taip pat vertinamas kaip privalumas.

Mes jums siūlome

  • darbą tarptautinėje aplinkoje;
  • tobulėjimo galimybes;
  • konkurencingą atlyginimą.

Atlyginimas

550-700 €/mėn. į rankas

UAB „Sentios“ pradėjo veiklą 2011 m. Tiekiame įvairią įrangą ir priemones Lietuvoje, Latvijoje ir Estije.
informacija apie UAB „Sentios“
1401 €
Vid. atlyginimas bruto
14
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.