AUGA group, AB

Administratorė (-ius) - apskaitininkė (-as)

Mažeikiai - AUGA group, AB

Darbo pobūdis

  • įmonių grupės nedidelių įmonių buhalterinės apskaitos tvarkymas;
  • pirminių apskaitos dokumentų vedimas ir apdorojimas;
  • avansinių apyskaitų kontrolė;
  • komandiruočių apskaita;
  • kuro apskaita;
  • finansinių sutarčių ir kitų dokumentų rengimas ir kontrolė;
  • ataskaitų teikimas Sodrai, VMI ir kitoms kontroliuojančioms institucijoms;
  • tikslus darbų atlikimas pagal nustatytus terminus;
  • kitų tiesioginio vadovo pavestų užduočių atlikimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • pareigybę atitinkantis išsilavinimas;
  • ne mažesnė kaip 2 m. buhalterinio darbo patirtis;
  • pagrindinių buhalterinę ir mokestinę apskaitą reglamentuojančių teisės aktų ir Verslo apskaitos standartų žinojimas bei jų taikymo patirtis;
  • darbo patirtis su apskaitos programa RIVILĖ (privalumas);
  • gerai darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • greita orientacija, analitinis mąstymas;
  • noras nuolat mokytis ir tobulėti;
  • kruopštumas ir atsakingumas.

  • įdomų ir atsakingą darbą augančioje ir tobulėjančioje įmonių grupėje;
  • kompetenciją ir patirtį atitinkantį darbo užmokestį;
  • tobulėjimo, karjeros galimybes.

Jei manai, kad esi tinkamas kandidatas, sutinki pasidalinti savo asmens duomenimis, reikalingais vykdant atranką ir nori prisidėti prie AUGA group sėkmės istorijos, siųsk savo gyvenimo aprašymą su prierašu ADMINISTRATORIUS - APSKAITININKAS.
Informuosime tik atsirinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.

AB „AUGA group" yra didžiausia Europoje ekologiško maisto bendrovė, veikianti principu „nuo lauko iki lentynos". Įmonė gamina platų ekologiškų maisto produktų asortimentą iš savo užaugintų žaliavų, užtikrindama pilną produktų atsekamumą, ir vadovaujasi vizija – ekologiškas tvariai užaugintas maistas prieinamas visiems.
Kartu su mumis Mažeikių biure kviečiame augti Administratorę (-ių) - apskaitininkę (-ą), kurio vienas iš svarbiausių uždavinių – įmonių finansinės, mokestinės apskaitos organizavimas ir vedimas.