Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Dotnuva Baltic“
More about company »

ADMINISTRATORĖ(ius) - APSKAITININKĖ(as)

Vilnius - UAB „Dotnuva Baltic“

Darbo pobūdis

Pirminės apskaitos dokumentacijos valdymas
prekių gavimo, perdavimo, nurašymo ir kitų dokumentų tvarkymas
pirkimo ir pardavimo sąskaitų išrašymas bei suvedimas į sistemą
atsargų apskaita ir kontrolė
dalyvavimas metinėse inventorizacijose
kitos su buhalterine apskaita susijusios užduotys

Sklandus dokumentų ir informacijos valdymas
klientų aptarnavimas
filialo veiklos dokumentų rengimas
pagalba filialo darbuotojams kasdieninėje veikloje
darbo vieta: Kirtimų g. 2, Vilnius

Reikalavimai

Pageidautina 2 metų darbo patirtis apskaitos srityje
darbo patirtis su kasos aparatu ir grynaisiais pinigais
geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, MS Office išmanymas
geri organizaciniai ir bendravimo įgūdžiai
greita reakcija, pareigingumas, kruopštumas
aukštesnysis ar aukštasis išsilavinimas
rusų ar lenkų kalbos mokėjimas

Mes jums siūlome

Tapti vienos didžiausių Lietuvos įmonių grupės komandos dalimi
draugišką darbo atmosferą profesionalioje komandoje
kompetenciją atitinkantį atlygį
darbo laiką nuo 8.00 iki 17.00 val.
renginius darbuotojams

AB "Linas agro group" įmonė UAB "Dotnuva Baltic", daugiau nei 20 metų užsiimanti prekyba nauja ir naudota žemės ūkio technika bei atsarginėmis dalimis; žemės ūkio sėklų dauginimu ir ruošimu; įvairaus dydžio grūdų valymo, džiovinimo ir sandėliavimo kompleksų projektavimu; gyvulininkystės fermų projektavimu, statyba ir rekonstrukcija.
Informacija apie UAB „Dotnuva Baltic“
2107 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
195
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1280 €
25% uždirba 1280-1877 €
25% uždirba 1877-2459 €
25% uždirba nuo 2459 €
Vadovas: Darius Jaloveckas