Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Disacos paslaugos“

ADMINISTRATORĖ (-IUS) – APSKAITININKĖ (-AS)

1000-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Disacos paslaugos“

Darbo pobūdis

  • Biuro veiklos organizavimas ir sklandaus darbo užtikrinimas;
  • Skambučių priėmimas, pirminės informacijos teikimas klientams;
  • Įmonės dokumentų bei įvairios korespondencijos tvarkymas, administravimas;
  • Darbuotojų atrankų vykdymas, komunikacija tarp kompanijos ir kandidatų, esamo personalo dokumentų tvarkymas, įdarbinimo procedūra.
  • Organizacinio, administracinio pobūdžio pagalba įmonės darbuotojams, vadovui kasdieniniuose darbuose;
  • Užsakymų ir sutarčių administravimas;
  • Pirminių buhalterinių dokumentų įvedimas į programą;
  • Kita biuro veikla
  • Dalyvavimas įmonės procesų tobulinime.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis (socialinių mokslų) išsilavinimas;
  • Administracinio darbo patirtis nuo 1 iki 3 metų;
  • Darbo patirtis su personalu- būtina;
  • Motyvacija (prašome aprašyti 2-3 sakiniais, kaip Jūs įsivaizduojate savo darbą mūsų įmonėje);
  • Atsakingumas, gebėjimas organizuoti ir planuoti savo darbo laiką;
  • Greita orientacija, iniciatyvumas, dėmesys detalėms;
  • Anglų ir rusų kabos žinios B2 (žodžiu ir raštu), vokiečių k. – būtų privalumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office). Privalumas- programinių įrangų paketai/apskaitos programos/personalo programos.

Mes jums siūlome

Darbą šiuolaikiškoje įmonėje, kuri didelį dėmesį skiria kokybei, profesionaliam bendravimui, suteikia realias horizontalios karjeros galimybes, priklausomai nuo darbuotojo lūkesčių.
Stabilus atlygis.
Mokymai, pagal poreikį.

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Nuo 1000 EUR (brutto) + premijos už gerus darbo rezultatus

UAB ''Disacos paslaugos'' įsikūrusi Kaune, turinti filialą Vokietijoje.