Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Bauen“

Administratorė (-ius) - apskaitininkė (-as)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Bauen“

Darbo pobūdis

  • Sąskaitų pajamavimas;
  • Darbas su kasos aparatu;
  • Biuro veiklos organizavimas ir tvarkos užtikrinimas;
  • Įmonės veiklos dokumentacijos rengimas, tvarkymas;
  • Kitos administracinės ir organizacinės užduotys;
  • Pagalba įmonės darbuotojams.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Darbo su buhalterine programa patirtis;
  • Ne mažesnė kaip 1 metų buhalterės/apskaitininkės darbo patirtis;
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office);
  • Geri bendravimo, darbo komandoje, analitiniai įgūdžiai;
  • Paslaugumas, atsakingumas, pareigingumas, tvarkingumas.

Privalumai:

  • Darbas su "Būtent" buhalterine programa;
  • Statybinių medžiagų išmanymas;

Įmonė siūlo

  • Darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje;
  • Fiksuotą konkurencingą atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Profesinio tobulėjimo ir saviraiškos galimybes;
  • Draugišką kolektyvą ir puikias darbo sąlygas;
  • Karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
UAB „Bauen“

UAB „Bauen“

UAB „BAUEN“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis, subūrusi kompetentingą sėkmingai dirbančią bendraminčių komandą, plečia savo veiklą ir prie komandos kviečia prisijungti:
informacija apie UAB „Bauen“
3865 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
70
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1885 €
25% uždirba 1885-1962 €
25% uždirba 1962-3608 €
25% uždirba nuo 3608 €