Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Deifakta“
More about company »

Administratorė (-ius) - asistentė (-as)

700-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Deifakta“

Darbo pobūdis

  • Sklandus biuro veiklos užtikrinimas
  • Įmonės svečių priėmimas
  • Dokumentacijos rengimas, tvarkymas ir paskirstymas
  • Skambučių administravimas ir korespondencijos tvarkymas
  • Pagalba įmonės vadovui ir kitiems įmonės darbuotojams
  • Kitos administracinės ir organizacinės užduotys

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas
  • Patirtis administravimo srityje ne mažiau 1 m.
  • Labai geros anglų kalbos žinios
  • Rusų kalbos mokėjimas
  • Geri raštvedybos ir darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Puikūs bendravimo, bendradarbiavimo įgūdžiai, dalykiškumas
  • Geri laiko planavimo ir organizaciniai gebėjimai
  • Nuosavas automobilis

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas
  • Vertingą darbo patirtį
  • Laiku mokamą stabilų atlyginimą, visas socialines garantijas

Atlyginimas

700-1100 €/mėn. į rankas

Sparčiai auganti nekilnojamojo turto įmonė.
Informacija apie UAB „Deifakta“
1905 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
3
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Mindaugas Medelinskas