Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ROMNESA“
More about company »

ADMINISTRATORĖ (-IUS) - BARMENĖ (-AS)

Nuo 1260 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Druskininkai - UAB „ROMNESA“

Darbo pobūdis

Bendravimas su klientais, užsakymų priėmimas, sutarčių rengimas, darbas su kasos aparatu.

Reikalavimai

Būtinas rusų ir anglų kalbos mokėjimas.Lenkų kalbos mokėjimas būtų privalumas.

Atlyginimas

Nuo 1260 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Restoranas „Romnesa“ – puiki vieta skaniai pavalgyti, rengti gimtadienius, krikštynas, įmonių vakarėlius ar įvairias kitas šventes.Teikiamos ir apgyvendinimo paslaugos
Informacija apie UAB „ROMNESA“
802 €
Vid. atlyginimas bruto
92
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 646 €
25% uždirba 646-794 €
25% uždirba 794-910 €
25% uždirba nuo 910 €
Vadovas: Romualdas Spulis