Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VŠĮ „Plaukimo klubas“

Administratorė (-ius)

Nuo 6 €/val. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Druskininkai - VŠĮ „Plaukimo klubas“

Darbo pobūdis

Kviečiame tapti Plaukimo akademijos Banga administratore (-iumi) Druskininkuose!

Darbo pobūdis:

  • Lankytojų priėmimas ir mandagus jų aptarnavimas;
  • Darbo organizavimas ir tvarkos užtikrinimas;
  • Klientų konsultavimas;
  • Darbas kompiuteriu;
  • Bendros tvarkos palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Puikūs komunikaciniai įgūdžiai;
  • Mokėjimas dirbti kompiuteriu (darbo patirtis Nsoft programa -privalumas);
  • Atsakingumas, mandagumas, pareigingumas ir savarankiškumas.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:
  • Įdomią, naudingą ir įvairiapusišką patirtį profesionalų komandoje;
  • Galimybę pritaikyti įgytas žinias ir turimus įgūdžius siekiant išsikeltų tikslų;
  • Galimybę prisidėti prie plaukimo akademijos vystymo;
  • Motyvuojantį darbo užmokestį priklausantį nuo darbo rezultatų;
  • Jaunatvišką kolektyvą ir gerą darbo atmosferą.

Atlyginimas

Nuo 6 €/val. neatskaičius mokesčių

Įmonės vizija
  • Plaukimas – neatsiejama žmonių gyvenimo dalis, užtikrinanti sveiką gyvenimo būdą bei smagų ir saugų laisvalaikį vandenyje.
Įmonės misija
  • Taikant pažangius mokymo plaukti metodus bei formuojant platų paslaugų asortimentą išmokyti plaukti visus norinčiuosius, atskleisti plaukimo naudą ir paversti plaukimą smagiu, sveiku kasdieniu įpročiu.
informacija apie VŠĮ „Plaukimo klubas“
1140 €
Vid. atlyginimas bruto
48
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 413 €
25% uždirba 413-895 €
25% uždirba 895-1656 €
25% uždirba nuo 1656 €