VšĮ „NACIONALINIS AUTOMOBILIŲ KLUBAS“

Administratorė (-ius) - el. parduotuvės vadybininkė (-as)

Vilnius - VšĮ „NACIONALINIS AUTOMOBILIŲ KLUBAS“

Darbo pobūdis

  • Internetinės parduotuvės proud.lt administravimas: produktų informacijos atnaujinimas, bendravimas su tiekėjais ir prekių užsakymas, užsakymų vykdymas, išvažiuojamos prekybos renginių metu organizavimas, bendravimas su klientais, prekių likučių apskaita;
  • Biuro administravimas: telefoninių skambučių nukreipimas, pirminės informacijos suteikimas, gaunamos dokumentacijos tvarkymas, biuro reikmenų užsakymas ir tvarkos palaikymas biure, svečių sutikimas, pagalba vadovui su jo dienotvarke ir pavedimų vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • šypsena;
  • organizuotumas;
  • orientacija į klientą / pardavimus;
  • žinios el. platformos „Presta Shop“ administravime;
  • darbo su kasa patirtis;
  • atsakingumas;
  • kruopštumas;
  • supratimas, kaip svarbu būti komandos dalimi;
  • diskretiškumas ir diplomatija.

Įmonė siūlo

  • prisijungti prie šauniausios komandos Lietuvoje;
  • puikią aplinką savirealizacijai;
  • veikti prasmingai;
  • patirtį ir įgūdžius atitinkantį atlygį;
  • mokytis iš (ir su) geriausių (-iais).

Daugiau kaip 10 metų veikianti Komanda, pripažinta tiek „Vyčio“, tiek „Proud to be Lithuanian“ ženklo ambasadoriais Lietuvoje. Sėkmingos veiklos dėka sukūrėme proud.lt elektroninės prekybos platformą.
Mūsų istorija prasidėjo nuo unikalaus Vyčio ženkliuko gamybos. Didžiuojamės mūsų kurtais Vyčio marškinėliais, kuriais puošiasi per trisdešimt tūkstančių Vyčio geno nešiotojų, atstovaujame lenktynininko Benedikto Vanago vardo kolekciją, „General Financing team Pitlane“ komandos atributiką ir kita.
Esame Vyčio ambasadoriai, nes tikime Vyčio nešamomis vertybėmis!