Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ARLANGA WOOD“

ADMINISTRATORĖ (-IUS)

600-750 €/mėn. Į rankas
Gargždai - UAB „ARLANGA WOOD“

Darbo pobūdis

  • Įmonės biuro veiklos organizavimas ir priežiūra;
  • Įmonės dokumentų rengimas ir administravimas pagal dokumentų raštvedybos ir archyvavimo taisykles;
  • Biuro technikos priežiūra;
  • Personalo dokumentų valdymas;
  • Darbų saugos koordinavimas;
  • Įmonės renginių organizavimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas;
  • Raštvedybos ir dokumentų archyvavimo taisyklių, kalbos kultūros normų bei tarnybinio etiketo išmanymas;
  • Patirtis su personalo dokumentais;
  • Supratimas apie darbų saugos organizavimą;
  • Atsakingumas, kruopštumas, pareigingumas, sąžiningumas, iniciatyvumas, paslaugumas;
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Puikios anglų kalbos žinios;
  • Puikūs bendravimo, darbų planavimo ir organizavimo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
  • Kvalifikacijos tobulinimo galimybes;
  • Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus;
  • Socialines garantijas.

Privalumai:
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Patirtis dirbant su buhalterinės apskaitos programomis;
  • Mokėjimas vienos iš skandinavų kalbų (danų, norvegų, švedų ).

Atlyginimas

600-750 €/mėn. į rankas

UAB “ARLANGA pvc” gamina europietiško tipo ( į vidų atsidarančius ) bei skandinaviško tipo ( į išorę atsidarančius ) langus. Pagrindinis įmonės partneris – viena garsiausių Europos gamintojų – REHAU koncernas, tiekiantis langų gamybai kokybiškus plastikinius profilius.