Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „KAMIDA Group“

administratorė (-ius) - gen. direktoriaus asistentė (-as)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „KAMIDA Group“

Darbo pobūdis

  • Tiesioginio vadovo užduočių vykdymas;
  • Įmonės dokumentų rengimas, administravimas;
  • Aktualios informacijos pateikimas atsakingiems įmonių darbuotojams, supažindinimas su vidaus tvarkomis;
  • Įmonės direktoriaus darbo kalendoriaus pildymas;
  • Susitikimų organizavimas, svečių priėmimas;
  • Įmonių grupės susirinkimų dienotvarkių sudarymas, susirinkimų protokolavimas, protokolų administravimas;
  • Ryšių palaikymas su trečiaisiais asmenimis;
  • Tvarkos ofise palaikymas, jo priežiūra;

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas.
  • Ne mažesnė nei 2 metų administracinio darbo patirtis;
  • Raštvedybos išmanymas;
  • Organizaciniai gebėjimai;
  • Lankstumas, gebėjimas prisitaikyti prie greitai kintančių darbo sąlygų, pozityvus požiūris į darbines situacijas, komunikabilumas, komandiškumas;
  • Dėmesingumas detalėms;
  • Puikios anglų, rusų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, aktyvų ir pilną iššūkių darbą nuolat augančioje įmonių grupėje;
  • Galimybę tapti profesionalaus ir draugiško kolektyvo dalimi;
  • Darbą naujame biure su rytinės kavos puodeliu bei visas socialines garantijas;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

Veiklą pradėję 2005 m. kaip UAB KAMIDA, jau 2016 m. susibūrėme į UAB KAMIDA GROUP, valdančią 8 įmones: KAMIDA, KAMIDA NT, KAMIDA SERVICES, KAMIDA LOGISTICS, KLOVIMA, KLOVIMA LV, KLOVIMA UA ir KAMIDA AGRO.

Per daugiau nei 14 veiklos metų, įmonių grupė sulaukė pripažinimo ir ne vieno apdovanojimo bei bendram darbui subūrė per 450 savo srities profesionalų. Mūsų veržlaus kolektyvo dėka sparčiai augame ir vystomės, tad kviečiame į savo komandą prisijungti energingus, iniciatyvius ir atsakingus narius. Puikią darbinę atmosferą, modernią darbo vietą ir rytinę kavą garantuojame. Tad nedvejok ir junkis prie mūsų šaunaus kolektyvo!
informacija apie UAB „KAMIDA Group“
2894 €
Vid. atlyginimas bruto
(90% didesnis už LT vidurkį)
7
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.