Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Permanent Makeup of Baltics“

Administratorė (-ius) grožio klinikoje

450-600 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Permanent Makeup of Baltics“

Darbo pobūdis

DARBO LAIKAS:
Tris dienas dirbama, tris dienas ne. T.y slenkantis gafikas , pilnu etatu, keičiantis su kita darbuotoja. Klinika dirba 7-nias dienas per savaitę I-V nuo 9:00 iki 20:00, VI-VII nuo 10:00 iki 17:00.
Svarbiausia: LOGINIO MĄSTYMO, DARBŠTI, GREITOS REAKCIJOS MOTERIS-MERGINA.

DARBO YPATUMAI: Darbas tikrai nėra lengvas. Nuolat reikia palaikyti malonų, aukšto aptarnavimo lygio bendravimą su klientais, internetu, telefonu, ir pačioje klinikoje. Kiekvieną dieną būtina atrodyti reprezentatyviai. Šypsotis.

  • Klientų pasitikimas ir malonus aptarnavimas;
  • Klientų registracija (registracija telefonu, el.paštu, facebook paskiroje, registracijos sistemoje, tiesioginis klinikoje). Būtinas puikus raštingumas lietuvių kalba. ;
  • Nuolatinis laukiamojo tvarkos palaikymas bei rūpinimasis laukiančiais klientais;
  • Kasdieninis patalpų SUTVARKYMAS (tvarkome ryte prieš darbo dieną nuo 8:00 iki 9:00);
  • Skambučių, informacijos valdymas;
  • Darbuotojų grafikų sudėliojimas;
  • Prekių pardavimas (kasos aparatas) ir konsultavimas;
  • Pagalba organizuojamuose projektuose;
  • Pagalba vadovui ir klinikos darbuotojams;
  • Komunikacija kolektyve;
  • Facebook paskyros administravimas (nuotraukų kėlimas, atsakymas į žinutes);
  • Trūkstamų darbo priemonių užsakymas;
  • Inventorizacijos vedimas;
  • Sąskaitų išrašymas;
  • Klinikoje vykstančių mokymų organizavimas;
  • Kiti darbai, padedantys užtikrinti sklandžią klinikos veiklą ir klientų poreikių tenkinimą.;

Reikalavimai darbuotojui

Ieškome komunikabilaus ir gerus bendravimo sugebėjimus turinčio žmogaus, kuris savo iniaciatyva noriai bendrautų su klientais, padėtų kolektyvui sustyguoti darbą bei sukurti jaukią atmosferą mūsų klinikoje. Taip pat reikės gerų kompiuterinių žinių, ypatingai gero raštingumo lietuvių kalba, anglų kalbos, kruopštumo, atsakomybės bei sąžiningo darbo.

BŪTINA:
  • puikus lietuvių ir geras anglų kalbos mokėjimas (rusų kalba - privalumas);
  • greita reakcija;
  • loginis mąstymas;
  • puikūs vadybos, bendravimo įgūdžiai, ETIKETO išmanymas;
  • savarankiškumas ir gebėjimas dirbti komandoje;
  • atsakingumas, iniciatyvumas;
  • reprezentatyvi išvaizda;
  • mokėjimas parduoti paslaugą ir produktus;
  • nepriekaištingas darbas kompiuteriu, raštvedyba;
  • panašaus darbo patirtis - privalumas.

Įmonė siūlo

  • malonią darbo aplinką;
  • stabiliai mokamą atlyginimą;
  • asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • geras darbo sąlygas;
  • gerą algą su polinkiu didėti pagal rezultatus;
  • darbą dinamiškoje, jaunatviškoje ir draugiškoje komandoje.

Atlyginimas

450-600 €/mėn. į rankas

Mūsų klinika įsikūrusi prestižinėje Kauno vietoje, Savanorių pr. Klinikoje įrengti keturi kabinetai kuriuose dirba net penkios permanentinio makiažo specialistės. Klinika yra specializuota - atliekamos tik permanentinio makiažo procedūros. Klinikos įkurėja ir savininkė gerai žinoma pemanentinio makiažo meistrė L.Penkauskienė.
informacija apie UAB „Permanent Makeup of Baltics“
6
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.