UAB „Sunkel Baltic“

Administratorė (-ius)

700 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Kėdainiai - UAB „Sunkel Baltic“

Darbo pobūdis

  • Dokumentų tikrinimas, pildymas, apskaita ir kontrolė
  • Sąskaitų faktūrų rašymas
  • Ataskaitų ir analizių ruošimas
  • Atsiskaitymų kontrolė su tiekėjais ir pirkėjais
  • Krovinių gabenimo registravimas
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas;

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas
  • Ne mažiau kaip 2 metų panašaus darbo patirtis
  • Geri darbo kompiuteriu, MS Office įgūdžiai
  • Puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu
  • Būtinas kruopštumas, atidumas ir greitas tempas darbe
  • Nuosavas automobilis atvykimui į/iš darbo
  • Sąžiningumas, organizuotumas, atidumas, atsakingumas
  • Gebėti tinkamai organizuoti savo darbo laiką
  • Noras tobulėti ir augti kartu su įmone

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir perspektyvų darbą draugiškame kolektyve
  • Galimybę tobulėti, ugdyti žinias bei darbo įgūdžius
  • Visas socialines garantijas
  • Ilgalaikę darbo vietą
  • Kompensuojama kelionės išlaidos į/iš darbą/-o (100 €)
  • Gyvybės kaupiamasis ir nelaimingų atsitikimų draudimas

Kita informacija:

CV siųsti tik kartu su motyvaciniu laišku
Konfidencialumas garantuojamas
Informuosime tik atrinktus kandidatus

Darbo vieta: Kauno raj., Panevėžiukas (reikalingas nuosavas automobilis)
Priėmimo data: 2021 05 01
Darbo pobūdis: pilna darbo diena
Atlyginimas: 700 € (į rankas)

Atlyginimas

700 €/mėn. į rankas
Nurodytas atlyginimas bandomuoju laikotarpiu, po bandomojo laikotarpio atlyginamas didės atskiru susitarimu pagal parodytus rezultatus.

Tarptautinė kompanija, užsiimanti didmenine prekyba baldų gamybai reikalingais komponentais.
informacija apie UAB „Sunkel Baltic“
2139 €
Vid. atlyginimas bruto
(40% didesnis už LT vidurkį)
8
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.