Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB "LC paslaugų centras"
More about company »

Administratorė (-ius)

Kaunas - MB "LC paslaugų centras"

Darbo pobūdis

  • Įmonės veiklos administravimas (sąskaitų-faktūrų išrašymas, klientų priėmimas, korespondencijos valdymas ir kt.);
  • Pagalba kolektyvui;
  • Ofiso aprūpinimo organizavimas (biuro reikmenų užsakymas ir kt.);
  • Kiti dokumentų ruošimo ir tvarkymo darbai.

SVARBU! viena iš pagrindinių užduočių - darbuotojas turės galimybę padėti vadovui vystyti naujai startavusį e-komercijos projektą.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis vadybos, marketingo, administravimo išsilavinimas;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Atsakingumas, kruopštumas, atidumas, draugiškumas, komunikabilumas, noras tobulėti ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Privalumai:
  • Internetinio marketingo išmanymas;
  • Sugebėjimas dirbti programa Adobe Photoshop arba CorelDraw.
  • Rusų, anglų kalbos mokėjimas;
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Raštvedybos išmanymas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir įvairiapusišką darbą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Galimybę siekti karjeros greitai besiplečiančioje organizacijoje ir šiandienai labai aktualioje e-komercijos srityje;
  • Kvalifikacijos kėlimo galimybes.

Kita informacija:

Įdarbiname iš karto. Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

"LC paslaugų centras" teikia įmonių steigimo, tarpininkavimo su valstybinėmis institucijomis, juridines, buhalterines ir kitas greitai besiplečiančio spektro paslaugas "verslas-verslui" segmente. Tai perspektyvi ir greitai auganti organizacija, galinti garantuoti Jūsų sugebėjimų realizavimą.