Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Administratorė (-ius)

Kaunas - UAB "Top Quality"

Darbo pobūdis

  • Biuro darbo veiklos administravimas ir sklandaus darbo procesų užtikrinimas;
  • Informacijos srautų valdymas ir paskirstymas;
  • Įmonės dokumentacijos bei korespondencijos tvarkymas, sutarčių, prašymų, įsakymų ir t.t. kontrolė ir koordinavimas;
  • Pagalba įmonės darbuotojams kasdieniais, administracinio bei organizacinio pobūdžio klausimais.

Reikalavimai

  • Puikūs komunikavimo, organizaciniai gebėjimai;
  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Personalo dokumentų administravimo ir raštvedybos taisyklių išmanymas;
  • Iniciatyvumas, atsakingumas, organizuotumas
  • Anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir dinamišką darbą;
  • Galimybę realizuoti savo žinias ir sugebėjimus bei ugdyti asmenines kompetencijas;
  • Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Derybų klausimas
CVB client

UAB "Top Quality"

Užsienio kapitalo įmonė pradedanti vykdyti veiklą Lietuvoje.