Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Krinona“
More about company »

Administratorė (-ius)

Kaunas - UAB „Krinona“

Darbo pobūdis

  • Ofiso veiklos organizavimas ir sklandaus darbo užtikrinimas.
  • Klientų ir svečių priėmimas, bendravimas su jais.
  • Raštų, dokumentų rengimas ir jų redagavimas.
  • Skambučių priėmimas ir tikslingos informacijos teikimas.
  • Korespondencijos administravimas.
  • Kitos, su ofiso veikla susijusios, funkcijos.

Reikalavimai

  • Puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu).
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office).
  • Komunikabilumas, atsakingumas ir greita orientacija.
  • Gebėjimas valdyti įvairias situacijas.
  • Gebėjimas dėlioti darbų prioritetus esant dideliam jų srautui.

Mes jums siūlome

  • Stabilią darbo vietą nuolat augančioje kompanijoje.
  • Galimybę tobulėt, lankyti mokymus ir seminarus.
  • Gražią darbo aplinką ir darbui būtinas priemones.
  • Kvalifkaciją atitinkantį atlyginimą.
  • Patogų darbo grafiką.

Įmonė užsiima didmenine ir mažmenine prekyba smulkia buitine technika, kavos aparatais, grožio prekėmis.
Informacija apie UAB „Krinona“
779 €
Vid. atlyginimas bruto
273
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 645 €
25% uždirba 645-681 €
25% uždirba 681-877 €
25% uždirba nuo 877 €
Vadovas: Marius Vasaitis