Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Kauno ortodontijos centras“

Administratorė (-ius)

700-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Kauno ortodontijos centras“

Darbo pobūdis

Pacientų registravimas duomenų sistemoje;
Pacientų aptarnavimas telefonu, sms, gyvai;
Naujų pacientų dokumentų rengimas (privalomų sutarčių pateikimas pasirašymui);
Pacientų kortelių formavimas;
Darbas su pinigais: aptarnavimas grynaisiais, kortelėmis, sąskaitų faktūrų išrašymas.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis odontologijos srityje;
Patirtis registruojant pacientus/klientus;
Mokėjimas dirbti kasos aparatu;
Komunikabilumas;
Lankstumas;
Malonus bendravimas;
Efektyvumas ir greitumas;
Pareigų įvykdymas laiku ir atsakingai.

Įmonė siūlo

Įdomų ir atsakingą darbą, kvalifikaciją ir gebėjimus atitinkantį darbo užmokestį, ir visas reikalingas darbo priemones.

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas

Kauno ortodontijos centras, kuriame dirba patyrę, visoje Lietuvoje žinomi ortodontijos specialistai ir garantuojami puikūs gydymo rezultatai. Klinika specializuojasi ortodontijos ir estetinės odontologijos srityse, tačiau čia kokybiškai bei efektyviai teikiamos ir visos kitos odontologinės paslaugos.

Prisijunk prie mūsų draugiško ir nuolat augančio kolektyvo! Ortodontijos ir odontologijos klinika, teikianti visas odontologines paslaugas, sėkmingai veikianti savo srityje, ieško naujo komandos nario!
informacija apie UAB „Kauno ortodontijos centras“
1173 €
Vid. atlyginimas bruto
20
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.