Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Ekomlita“

Administratorė (-ius)

Kaunas - UAB „Ekomlita“

Darbo pobūdis

  • Tvarkyti įmonės dokumentaciją, korespondenciją,
archyvą;
  • Rūpintis darbuotojų įdarbinimu;
  • Sutarčių ir sąskaitų dokumentacijos tvarkymas;
  • Dirbti su finansinėmis atasakitomis;
  • Tvarkyti tarptautinių auditų dokumentaciją;
  • Rūpintis biuro priežiūra;
  • Padėti organizuoti darbuotojų, šventes ir kitus renginius;
  • Atlikti kitas biuro administratoriui (-ei) būdingas funkcijas.

Reikalavimai

  • Gebėjimas savarankiškai dirbti;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, analitinės gebėjimai, raštvedybos išmanymas;
  • Paslaugumas bei gebėjimas maloniai bendrauti su
kolegomis;
  • Lietuvių ir Anglų kalbų mokėjimas žodžiu ir raštu;
  • Pareigingumas, atsakingumas, kruopštumas,
komunikabilumas;
  • Patirtis dirbant su buhalterinėmis programomis (Pragma,
Rivile ir pan.)
  • Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas (privalumas);
  • Patirtis administravimo srityje (privalumas);

Mes jums siūlome

  • Galimybė priimti sprendimus ir prisiimti atsakomybę
stabilioje darbo aplinkoje, kuri šiuo metu plečiasi;
  • Įgūdžių tobulinimo galimybės įmonėje;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Lanksti ir motyvuojanti darbo aplinka;
  • Profesinį tobulėjimą ir karjeros galimybes.

UAB Ekomlita - sėkminga tarptautinė įmonė vykdanti gamybą ir el. prekybą visame pasaulyje, kurioje dirba atsidavusi profesionali komanda nuolat generuoja idėjas, pristato naujus produktus ir reklamuoja juos visame pasaulyje.