DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
Sanitex įmonių grupė

ADMINISTRATORĖ (-IUS)

Nuo 875 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - Sanitex įmonių grupė

Darbo pobūdis

Korespondencijos ir siuntų tvarkymas, paskirstymas atsakingiems darbuotojams;
Skambučių priėmimas, informacijos suteikimas;
Oficialių raštų ir įmonės dokumentų rengimas, sutarčių registravimas;
Vidinės informacijos valdymas;
Biuro aprūpinimas kanceliarinėmis prekėmis;
Administracinio bei organizacinio pobūdžio pagalba įmonės darbuotojams;
Svečių priėmimas.

Darbo vieta: Raudondvario pl. 131, Kaunas.

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (gali būti paskutinio kurso studentė (-as));
BŪTINI geri anglų k. įgūdžiai (rusų kalba - privalumas);
Puikūs bendravimo ir reprezentaciniai įgūdžiai;
Kruopštumas, atsakingumas, organizuotumas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Įdomų darbą lyderiaujančioje, stabilioje kompanijoje;
Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes;
Visas socialines garantijas.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB „Sanitex“ privatumo politika.

Atlyginimas

Nuo 875 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Sanitex“ - plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos bei distribucijos lyderė Lietuvoje, bendradarbiaujanti su daugiau nei 600 Lietuvos bei užsienio gamintojų ir šiuo metu plečianti savo veiklą trijose Baltijos šalyse.