Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Rezus.lt“

Administratorė (-ius)

Nuo 750 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Rezus.lt“

Darbo pobūdis

Klientų priėmimas, aptarnavimas, tinkamos paslaugos suteikimas Kauno oro uosto mobiliame punkte prieš ir po skrydžių.

Reikalavimai

Kompiuterinis raštingumas, darbas su kasa, bendravimas su klientais, atsakingumas ir kruopštumas.

Atlyginimas

Nuo 750 €/mėn. į rankas

UAB „Rezus.lt“ – moderni ir inovatyvi įmonė, teikianti medicinos laboratorines paslaugas mažiems, jauniems, seniems, sveikiems ir sergantiems, atitinkančias teisės aktų reikalavimus, nuolat besirūpinanti paslaugų užsakovu ir įmonės darbuotojais, užtikrinančiais aukštos kokybės paslaugas, objektyvius ir patikimus tyrimo rezultatus.
informacija apie UAB „Rezus.lt“
1955 €
Vid. atlyginimas bruto
(28% didesnis už LT vidurkį)
150
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 872 €
25% uždirba 872-1435 €
25% uždirba 1435-2641 €
25% uždirba nuo 2641 €