Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Energia futura“

Administratorė (-ius)

Kaunas - UAB „Energia futura“

Darbo pobūdis

Užtikrinsi tvarką ir sklandų biuro darbo organizavimą (korespondencijos paskirstymas ir siuntimas, biuro aprūpinimas kanceliarinėmis ir kitomis priemonėmis, smulkūs pirkimai, svečių pasitikimas ir kt.);
Dirbsi su įmonės personalo valdymo sistema;
Išrašysi sąskaitas klientams bei administruosi gaunamas sąskaitas;
Ruoši, archyvuosi, administruosi įmonės dokumentus;
Padėsi vadovų komandai atlikti svarbius darbus;
Pagelbėsi organizuojant didelius ir mažus renginius.

Reikalavimai

Turi puikius bendravimo ir darbo kompiuteriu įgūdžius;
Esi kruopšti, atsakinga, iniciatyvi ir organizuota asmenybė;
Gebi efektyviai planuoti laiką, dirbti savarankiškai ir komandoje;
Turi patirties administravimo ar panašioje srityje.

Mes jums siūlome

Atsakingą ir įdomų darbą sparčiai besiplečiančioje saulės energetikos srityje lyderiaujančioje organizacijoje;
Draugišką ir paslaugų kolektyvą;
Konkurencingą atlyginimą, atitinkantį Tavo žinias,
įgūdžius ir patirtį bei visas socialines garantijas;
Atlyginimą nuo 700 iki 900 eur. atskaičius mokesčius;
Galimybė dirbti ne visą darbo dieną;
Galimybes augti į aukštesnes pozicijas.

„Energia futura“ energetikos įmonė, specializuojanti tik saulės elektrinių įrengimo srityje. Rinkoje savo vardą užsitarnavusi atliktais darbais, o ne skambiais šūkiais.

Atestuoti būti ypatingo statinio specialiųjų statybos darbų rangovu;
Eksploatuoti elektros įrenginius iki 35kV;
Oficialus Fronius inverterių instaliuotojas Lietuvoje;
Oficialus Solaredge inverterių instaliuotojas Lietuvoje;
Instaliavę daugiau nei 10 objektų, kurių galia nuo 100-1400 kW;
Instaliavę daugiau nei 800 elektrinių ant privačių namų stogų
informacija apie UAB „Energia futura“
1593 €
Vid. atlyginimas bruto
(5% didesnis už LT vidurkį)
22
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.