Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Linksmieji batutai“

Administratorė (-ius)

480-550 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Linksmieji batutai“

Darbo pobūdis

Malonus bendravimas su klientais.
Erdvės paruošimas šventei.
Susitvarkyti po šventės.

Reikalavimai

Atsakingas požiūris į darbą ir sąžiningumas.
Galėjimas dirbti savaitgaliais ir šiokiadieniais vakarais.
Pirmadienį – penktadienį nuo ~17.30 iki ~21.00 (dažniausiai 2-3 dienos per savaitę)
Savaitgaliais ir švenčių dienomis nuo ~ 10.30 iki ~19.00 (ne visada būna pilna diena)
Patirtis nėra būtina, visko išmokysime, bet jei tokią turi priimsime tai kaip privalumą.

Mes jums siūlome

Visada laiku mokamą atlyginimą.
Geras darbo sąlygas.
Jūsų reikalingų darbo priemonių užtikrinimą.
Draugišką ir supratingą vadovą.

Atlyginimas

480-550 €/mėn. į rankas

UAB Linksmieji batutai - tai žaidimų ir šėlionių vieta Noreikiškėse. Pripučiamų batutų žaidimų kambarys vaikams.