UAB „G.Tarnauskienės odontologijos klinika“

Administratorė (-ius)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „G.Tarnauskienės odontologijos klinika“

Darbo pobūdis

Odontologijos klinika, pačiame Kauno centre siūlo darbą administratorei 0,75 etatu.
Darbo pobūdis:
  • Malonus bendravimas su pacientais, besilankančiais klinikoje
  • Vizitų planavimas, skambučių, elektroninių laiškų valdymas bei socialinės erdvės administravimas
  • Administracinių ir organizacinių problemų sprendimas

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis administravimo srityje, pageidautina su medicina susijusiose įstaigose
  • Pažengę darbo su kompiuteriu įgūdžiai
  • Malonus bendravimas, pareigingumas, greita orientacija ir noras išmokti bei tobulėti, tvarkinga išvaizda
  • Puikūs lietuvių kalbos, rašto, stiliaus įgūdžiai
  • Darbas su kasos aparatu
Siūlome:
  • Draugišką bei motyvuotą kolektyvą
  • Tvarkingą, suplanuotą darbo grafiką
Darbo vieta - Kęstučio g. 27, Kaunas. Susisiekti paštu - Atrinkus kandidatus, su Jumis susisieksime

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

G.Tarnauskienės odontologijos klinika yra įsikūrusi Kęstučio - 27A.
informacija apie UAB „G.Tarnauskienės odontologijos klinika“
1705 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2021 m.