SPA „Aušra“, UAB

ADMINISTRATORĖ (-IUS)

5,20-6 €/val. Neatskaičius mokesčių
Kaunas - SPA „Aušra“, UAB

Darbo pobūdis:

  • Bendravimas su SPA svečiais;
  • Rezervacijų priėmimas telefonu, el. paštu ir klientams atvykus į SPA;
  • Informacijos apie SPA paslaugas suteikimas;
  • Darbas kompiuteriu ir verslo valdymo programa;
  • Pirminių apskaitos dokumentų tvarkymas;
  • Aukšto aptarnavimo lygio ir paslaugų kokybės užtikrinimas.

Reikalavimai:

  • Išsilavinimas verslo administravimo, pardavimų, vadybos, grožio paslaugų, sveikatos priežiūros paslaugų, apgyvendinimo paslaugų teikimo srityse (gali būti ir paskutinių kursų studentas (-ė));
  • Komunikabilumas, geri bendravimo su klientais įgūdžiai;
  • Kruopštumas, sąžiningumas, atsakingumas ir gera reputacija;
  • Organizuotumas, gebėjimas savarankiškai valdyti įvairias situacijas;
  • Patirtis klientų aptarnavimo, administravimo ir/arba pardavimų srityse, kompiuterinis raštingumas ir užsienio kalbų (anglų/vokiečių/rusų) mokėjimas – būtų privalumai.

Ką mes Jums siūlome

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
  • Galimybę dirbti dalį dienos ir derinti darbą su studijomis
  • Galimybę lankytis sporto klube ir kitas mūsų partnerių nuolaidas.

Atlyginimas

5,20-6 €/val. neatskaičius mokesčių
Papildomus priedus už pasiektus rezultatus

Ne pirmus metus sėkmingai Kauno miesto centre veikianti baseino ir pirčių erdvė Aušra SPA ieško komandos pastiprinimo ir kviečia prie mūsų kolektyvo prisijungti administratorių (-ę) ilgalaikiam darbui!
informacija apie UAB „HESTIA BALTIC“
1259 €
Vid. atlyginimas bruto
16
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.