UAB „Kitron“

Administratorė (-ius)

Nuo 1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Kitron“

Darbo pobūdis

  • Biuro veiklos organizavimas:
Aprūpinimas kanceliarinėmis bei kitomis būtinomis priemonėmis;
Įmonės dokumentų ir korespondencijos administravimas;
Įmonės svečių sutikimas, skambučių administravimas;
  • Komandiruočių organizavimas;
  • Vidinės įmonės komunikacijos kūrimas;
  • Įsitraukimas į personalo skyriaus projektus;
  • Įmonės vidinių iniciatyvų ir švenčių organizavimas;
  • Pagalba įmonės darbuotojams įvairiais klausimais.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis išsilavinimas (pageidautina marketingo, komunikacijos, personalo srityse);
  • Bendravimo įgūdžiai, paslaugumas;
  • Atsakingumas, savarankiškumas, kruopštumas;
  • Anglų kalbos (raštu, žodžiu) mokėjimas;
  • Raštvedybos žinios;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Gebėjimas kurti tekstus, maketuoti (privalumas).

Mes siūlome

  • Siūlomas darbo užmokestis nuo 1300 EUR (bruto);
  • Lankstų darbo laiką;
  • Papildomas laisvas dienas;
  • Nelaimingų atsitikimų draudimą;
  • Metines premijas priklausančias nuo rezultatų;
  • Papildomas išmokas pagal įmonėje galiojančią tvarką;
  • Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes, nuolat besivystančioje, tarptautinėje kompanijoje.

Terminuota sutartis - preliminariai 2m.

Susidomėjai? Kandidatuok:

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Kitron - elektronikos gamybos paslaugas teikianti tarptautinė korporacija, suteikianti galimybę susipažinti su naujausiais techniniais sprendimais ir technologijomis bei įgyti vertingos patirties dirbant kartu su profesionalių darbuotojų komanda. UAB Kitron Kaune dirba apie 750 darbuotojų, metinė apyvarta siekia apie 68 mln. EUR.

IEŠKAI NUOLATINIO DARBO? NORI DIRBTI SU NAUJAUSIOMIS TECHNOLOGIJOMIS? ĮGYTI VERTINGOS DARBO PATIRTIES?

KVIEČIAME PRISIJUNGTI MŪSŲ KOMANDOS!