Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Koncernas VIKONDA
More about company »

Administratorė (-ius)

Kėdainiai - Koncernas VIKONDA

Darbo pobūdis

Skambučių priėmimas ir informacijos teikimas;
Įmonės el. pašto valdymas;
Biuro veiklos organizavimas ir priežiūra;
Vidaus dokumentų ir korespondencijos administravimas (rengimas, registravimas, archyvavimas);
informacijos srautų valdymą ir paskirstymas;
Darbas su apskaitos programa NAV (duomenų suvedimas, darbo laiko apskaitos žiniaraščių pildymas);
Darbuotojų sveikatos patikrinimų organizavimas;
Atostogų ir komandiruočių administravimas;
Kanceliarinių priemonių užsakymas ir paskirstymas;
Įmonės švenčių ir renginių organizavimas bei dalyvavimas juose;
Teigiamos atmosferos darbuotojams ir įmonės svečiams kūrimas;

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Ne mažiau kaip 1 metų darbo patirtis administravimo srityje;
Labai geras raštvedybos išmanymas;
Puikus MS Office, Excel, Outlook išmanymas;
Anglų, rusų kalbų mokėjimas;
Reprezentatyvumas, komunikabilumas, organizuotumas ir paslaugumas;
Aktyvumas, kūrybiškumas;
Patikimumas ir gebėjimas prisiimti atsakomybę.

Mes jums siūlome

ntensyvų bei dinamišką darbą;
Darbo užmokestį pagal turimą kvalifikaciją bei kompetencijas;
Draugišką, turintį patirtį kolektyvą ir jo pagalbą;
Įmonės renginius, kurie tampa gražia tradicija.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.
Darbo vieta - Kėdainių konservų fabrike.
Informacija apie Koncernas VIKONDA
17
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Mindaugas Snarskis