Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Sigmaris"
More about company »

Administratorė (-ius)

Klaipėda - UAB "Sigmaris"

Darbo pobūdis

Dokumentacijos ir informacijos ruošimas ;
Gaunamos ir siunčiamos dokumentacijos registravimas;
Gaunamos informacijos paskirstymas;
Svečių priėmimas;
Pastovus ir kruopštus raštvedybos taisyklių laikymasis;
Biuro aprūpinimas reikalingomis priemonėmis.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Žinoti organizacinę- vykdomąją dokumentacijos sistemą;
Gebėti atlikti kelias užduotis vienu metu;
Mokėti naudotis pirmine medžiaga, dokumentais ruošiant pranešimus, raštus;
Puikiai bendrauti lietuvių, anglų ir rusų kalbomis žodžiu ir raštu;
Kitų kalbų mokėjimas privalumas (Prancūzų, Italų, Skandinavų kalbos);
Lengvai bendrauti su žmonėmis;
Laikytis etikos reikalavimų.

Mes jums siūlome

Darbą su užsienio kompanijomis;
Patrauklų atlyginimą;
Darbą jaunoje, energingoje, draugiškoje profesionalų komandoje ir tarptautinėje aplinkoje;
Galimybes tobulėti.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

UAB Sigmaris įmonių grupė teikianti plataus spektro gamybines paslaugas laivų statybos, gamybos pramonės ir civilinės statybos rinkoms.
Informacija apie UAB "Sigmaris"
1148 €
Vid. atlyginimas bruto
(28% didesnis už LT vidurkį)
5
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Jevgenij Petrov