Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Nebe“
More about company »

Administratorė (-ius)

700-900 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Nebe“

Darbo pobūdis

Administravimas
Sekretoriavimas
Vadyba

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis ne mažiau nei 1 metai bei išsilavinimas pagal profesiją
Geros lietuvių ir anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu, vokiečių bei rusų kalbų mokėjimas kaip privalumas
Patirtis darbui su šiuolaikinėmis srauto ir pardavimų sistemomis Facebook, AdWords, kuitais media kanalais
Gebėjimas planuoti laiką, nustatyti prioritetus
kruopštumas, atidumas, komunikabilumas

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas
Galimybę aktyvai tobulėti profesinėje srityje
Atlyginimą priklausantį nuo rezultatų, su perspektyva didėti

Atlyginimas

700-900 €/mėn. į rankas
UAB „Nebe“

UAB „Nebe“

Informacija apie UAB „Nebe“
1380 €
Vid. atlyginimas bruto
(54% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Šarūnas Adomaitis