UAB „Gridinta“

ADMINISTRATORĖ (-IUS)

600-700 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Gridinta“

Darbo pobūdis

Biuro veiklos organizavimas;
Gaunamos ir siunčiamos korespondencijos administravimas;
Įmonės dokumentacijos rengimas, tvarkymas ir archyvavimas;
Telefonu skambučių ir el. laiškų srautų valdymas;
Įmonės renginių organizavimas (seminarų, prezentacijų, įmonės pramoginės veiklos, švenčių);
Biuro kultūros bei mikroklimato kūrimas ir puoselėjimas;
Vadovo pavestų užduočių vykdymas;
Visapusė pagalba vadovams bei kolegoms.

Reikalavimai darbuotojui

Jeigu:
turite aukštajį / aukštesnyjį išsilavinimą;
turite analogiško darbo patirties;
kalbate rusiškai ir angliškai;
esate kruopšti, pareiginga, paslaugi, draugiška ir labai nuoširdi;
Jūsų pozityvumas užkrečia kolegas bei atsispindi pasitinkant ir išlydint tiek klientus, tiek kolegas, kolektyvo narius;
laukiame Jūsų prisijungiant prie mūsų kolektyvo!

Galimybę tiek individualiai, tiek kartu su komanda tobulėti ir siekti pačių aukščiausių rezultatų;
Pozityvią ir lanksčią darbo aplinką, draugiškus ir pasiruošusius padėti kolegas;
Galimybę augti kartu su įmone ir tapti savo srities profesionalu.

Atlyginimas

600-700 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklausys nuo darbo rezultatų

UAB GRIDINTA – veiklą vystanti pramoninio alpinizmo, naftos ir dujų platformų bei vėjo jėgainių parkų aptarnavimo srityse.
informacija apie UAB „Gridinta“
3396 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
55
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2450 €
25% uždirba 2450-2966 €
25% uždirba 2966-3926 €
25% uždirba nuo 3926 €