Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „AVS PipeFit“

Administratorė (-ius)

600-650 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „AVS PipeFit“

Darbo pobūdis

  • Įmonės dokumentų valdymas/archyvavimas;
  • Siunčiamos ir gaunamos korespondencijos valdymas;
  • Įmonės renginių, verslo susitikimų organizavimas ir koordinavimas;
  • Įmonės susirinkimų derinimas, priežiūra ir valdymas;
  • Biuro tvarkos užtikrinimas;
  • Vertimų koordinavimas;
  • Pagalba įmonės vadovams.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:

  • Turite gerus bendravimo įgūdžius;
  • Turite aukštajį išsilavinimą;
  • Puikiai kalbate bei rašote lietuvių ir anglų kalbomis;
  • Išmanote raštvedybos taisykles ir gebate jas taikyti;
  • Greitai orientuojatės ir mokate planuoti savo darbo laiką;
  • Mąstote analitiškai, gebate greitai nustatyti prioritetus;
  • Turite patirties konfliktų sprendime;
  • Puikiai dirbate Office 365 programomis;
  • Išmanote administracinius procesus.

Mes jums siūlome

Mes Jums siūlome:

  • Galimybę nuolat tobulėti ir įgyti aukštesnę kvalifikaciją;
  • Darbą kūrybingų, motyvuotų ir profesionalių kolegų komandoje;
  • Papildomą sveikatos draudimo paketą;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Solidžius priedus už pamatuojamus darbo rezultatus;

Atlyginimas

600-650 €/mėn. į rankas

AVS PipeFit siekia tapti geriausiai užsakovų vertinama įmone dirbančia su vamzdynų sistemomis laivų statybos ir remonto rinkoje. Vykdydami savo misiją mes nuolatos tobulėjame ir investuojame į efektyvumą. Sprendžiame užsakovo patikėtas užduotis ir priimame iššūkius. Mėgaujamės darbu, kurį patys pasirinkome ir kasdien siekiame pralenkti save.
informacija apie UAB „AVS PipeFit“
1533 €
Vid. atlyginimas bruto
(1% didesnis už LT vidurkį)
75
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1060 €
25% uždirba 1060-1374 €
25% uždirba 1374-1818 €
25% uždirba nuo 1818 €