MB „Justės studija“

Administratorė (-ius) - konsultantė (-as)

Vilnius - MB „Justės studija“

Darbo pobūdis

Grožio salono administravimas;
Klientų aptarnavimas;
Grožio produktų pardavimas;
Socialinių tinklų administravimas;
Grožio salono sklandaus darbo užtikrinimas.

Reikalavimai darbuotojui

Atsakingumas;
Geri bendravimo įgūdžiai;
Reprezentatyvi išvaizda;
Puikios lietuvių kalbos žinios;

Privalumai:
Patirtis grožio srityje;
Patirtis pardavimų srityje;
Anglų ir rusų kalbos.

Įmonė siūlo

Darbą slenkančiu grafiku;
Konkurencingą atlyginimą su priedais;
Socialines garantijas;
Asmeninį tobulėjimą;
Darbo telefoną.

PINK Me Up grožio studijos, plečiančios savo veiklą Lietuvoje. Inovatyvi, moderni, profesionalus subūrusi erdvė kiekvieno grožiui.

PINK Me Up atstovaujamas "Indigo" yra Lenkijoje įkurtas kosmetikos prekės ženklas, kuris per kelerius metus stipriai užėmė Lenkijos rinką ir tapo populiarus visoje Europoje, Australijoje, Kanadoje ir Pietų Afrikoje.

Bendrovė turi platų distributorių tinklą, kuris išsidėstęs net 25 šalyse.

Mūsų "Know How", glaudi ekspertų komanda ir bendradarbiavimas su geriausiais šios srities specialistais atnešė didžiausius pasiekimus - per mažiau nei trejus metus laimėjome daugiau kaip 600 medalių ir kitų apdovanojimų.

Dėl dinamiškos prekės ženklo plėtros mes ieškome specialistų, turinčių didelę profesinę kompetenciją, pasirengusių įgyvendinti netradicinius projektus.

Jei Jums patinka iššūkiai, norite profesionaliai augti, o darbas yra jūsų aistra - prisijunkite prie mūsų komandos.
informacija apie MB „Justės studija“
1321 €
Vid. atlyginimas bruto
3
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2020 m.