Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Navisarma“

Administratorė (-ius)

750-900 €/mėn. Į rankas
Marijampolė, Birštonas, Lazdijai - UAB „Navisarma“

Darbo pobūdis

  • Darbas slenkančiu grafiku. Pamainos trukmė 12val.; Dieninės ir naktinės pamainos;
  • Teikti efektyvias ir mandagias registratūros paslaugas atvykstantiems, išvykstantiems ir gyvenantiems viešbučio svečiams;
  • Svečių įregistravimas ir išregistravimas;
  • Operatyvus iškilusių problemų sprendimas;
  • Mandagus ir profesionalus svečių aptarnavimas;
  • Atsiskaitymų vykdymas, sąskaitų rašymas, informacijos teikimas;
  • Darbas kasos aparatu ir viešbučio programa "Opera";
  • Rezervacijų priėmimas, tvirtinimas ir administravimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Geri anglų ir rusų kalbos įgūdžiai;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Paslaugumas;
  • Atsakingumas;

Įmonė siūlo

  • Darbą draugiškame kolektyve;
  • Tobulėjimo galimybes, karjeros galimybes tarptautiniame viešbučių tinkle;
  • Laiku mokamą atlyginimą;

Atlyginimas

750-900 €/mėn. į rankas
Darbo atlyginimas priklauso nuo turimos darbo patirties.

Įmonė teikia apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas.
informacija apie UAB „Navisarma“
1309 €
Vid. atlyginimas bruto
63
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 965 €
25% uždirba 965-1215 €
25% uždirba 1215-1383 €
25% uždirba nuo 1383 €