Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „LITBAU“

ADMINISTRATORĖ (-IUS)/ PERSONALO SPECIALISTĖ(-AS)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „LITBAU“

Darbo pobūdis

  • Personalo atleidimo,priėmimo dokumentų ruošimas ir valdymas, asmeninių bylų tvarkymas;
  • Darbuotojų iš trečiųjų šalių dokumentų, reikalingų Migracijos tarnybai, rengimas bei pateikimas;
  • Personalo paieška ir atranka;
  • Skelbimų talpinimas internete;
  • Duomenų bazės rinkimas ir sisteminimas;
  • Darbuotojų komandiruočių organizavimas ( bilietų paieška, maršrutų planavimas, logistikos organizavimas);
  • Komandiruotų darbuotojų rotacijų vykdymas;
  • Bendravimas su užsakovais dėl komandiruotų darbuotojų
( dokumentų siuntimas, problemų sprendimas );
  • Darbo rūbų užsakymas ir išdavimas;
  • Darbuotojų apgyvendinimo paieška;
  • Biuro veiklos organizavimas ( kanceliarinių prekių užsakymas, tvarkos palaikymas);
  • Bendravimas su darbuotojais rūpimais klausimais;
  • Pagalba vadovui kasdienėje veikloje;

Reikalavimai

  • Darbo patirtis nuo 1 metų;
  • Noras dirbti ir tobulėti personalo koordinavimo srityje;
  • Rusų ir anglų kalba būtina, vokiečių privalumas;
  • Darbas su trečiųjų šalių piliečiais būtų didelis privalumas;
  • Gebėjimas operatyviai reaguoti ir spręsti problemas;
  • Loginis mąstymas;
  • Laiko planavimo įgūdžiai ir orientacija į rezultatą;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Atsakingumas, pareigingumas, vidinė motyvacija;
  • Puikūs bendravimo ir komandinio darbo įgūdžiai;
  • Greita orientacija, gebėjimas vykdyti kelias užduotis vienu metu;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;

Mes jums siūlome

  • Prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas;
  • Draugiškus ir visada pasiruošusius padėti kolegas;
  • Pozityvią ir saugią darbo aplinką bei visas darbui reikalingas priemones;
  • Galimybę augti kartu su įmone ir tapti savo srities profesionalu;
  • Stabilų ir visada laiku mokamą atlyginimą;
  • Motyvacinius priedus už iniciatyvumą ir naujas idėjas;

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
Konfidencialumą garantuojame

Mes esame sėkmingai dirbanti įmonė, kuri specializuojasi suvirinimo bei statybos sektoriuose. Mums svarbu patenkintas klientais bei laimingi darbuotojai.
informacija apie UAB „LITBAU“
1013 €
Vid. atlyginimas bruto
41
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.