Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Delano"
More about company »

Administratorė (-ius) savitarnos restorane "Delano"

Vilnius - UAB "Delano"

Darbo pobūdis

Padalinio pamainos darbuotojų darbo organizavimas ir kontrolė.

Reikalavimai

Vadovaujančio darbo patirtis viešojo maitinimo tinkle;
Geri įgūdžiai dirbant kompiuteriu (MS Word, MS Exel, MS Outlook).;
Anglų ir rusų kalbos mokėjimas

Mes jums siūlome

  • draugišką kolektyvą;
  • galimybę mokytis, tobulėti bei siekti karjeros
  • laiku mokamą konkurencingą atlyginimą;
  • visas socialines garantijas;
  • geras darbo sąlygas.

Atlyginimas

Derybų klausimas

„Delano“ – geriausia vieta norintiems pabūvoti nekasdieniškoje aplinkoje ir ne tik paragauti tradicinių lietuviškų, bet ir daugelio kitų šalių virtuvių patiekalų. Savitarnos principu veikiančiuose restoranuose rasite ypatingai didelį bulvinių, mėsos, daržovių patiekalų bei sriubų asortimentą.
Kviečiame prisijungti prie mūsų kolektyvo!
Informacija apie UAB "Delano"
634 €
Vid. atlyginimas bruto
871
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vega Vaitkevičienė