Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Saudingos autotransportas“
More about company »

Administratorė (-ius)

600-900 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „Saudingos autotransportas“

Darbo pobūdis

Įdarbinimas, bendravimas su darbuotojais ir klientais.

Reikalavimai

Rusų kalbos mokėjimas.
Prancūzų kalbos mokėjimas.

Mes jums siūlome

Mes Jums siūlome:
  • Puikius IT įrankius ir įdomų, dinamišką ir savarankišką darbą,
  • naujoms idėjoms atvirą aplinką,
  • profesinio tobulėjimo galimybes,
  • atlyginimą, priklausantį nuo pasiektų rezultatų.

Atlyginimas

600-900 €/mėn. į rankas

Transporto įmonių grupė, , ieško Administratorės(iaus) , kuris(-i) :
  • būtų ambicingas(-a) ir nebijotų iššūkių,
  • sugebėtų savarankiškai organizuoti ir planuoti darbą,
  • būtų atsakingas(-a) ir iniciatyvus(-i),
  • mokėtų bendrauti su darbuotojais, gebėtų analizuoti ir vertinti jų poreikius,
  • galėtų laisvai bendrauti prancūzų ir rusų kalba,
  • turėtų gerus darbo kompiuteriu įgūdžius
Informacija apie UAB „Saudingos autotransportas“
646 €
Vid. atlyginimas bruto
588
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 422 €
25% uždirba 422-670 €
25% uždirba 670-846 €
25% uždirba nuo 846 €
Vadovas: Gediminas Luckus