Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Statau PATS“

Administratorė (-ius)

700-800 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „Statau PATS“

Darbo pobūdis

Prekių vidaus dokumentų tarp skirtingų sandėlių išrasymas ir kuravimas

Sąskaitų rašymas klientams (buhalterinė programa Euroskaita)

VMI krovinio važtaražčių pildymas

Klientų pretenzijų pildymas ir kuravimas

Nelikvidinių prekių pardavimas bei priežiūra

Pagalba aptarnaujant klientus, esant dideliems jų srautams.

Prekių pobūdis statybinės medžiagos - lietaus nuvedimo sistemos, tvoros, skardinės tvoros dangos, tvirtinimo detalės

Reikalavimai

Aukštasis universitetinis arba aukštasis neuniversitetinis išsilavinimas

Sėkmingo darbo patirtis pardavimų - administravimo - apskaitos srityje privalumas;

Greita orientacija, stresiniu situaciju valdymas, gebėjimas vienu metu dirbti su keletu klausimų, sklandus darbas su kompiuteriu, atsakingumas, kruopštumas...

Mes jums siūlome

Konkurencingą atlyginimą;

Atvirą naujoms idėjoms aplinką;

Darbą sėkmingai veikiančioje, perspektyvioje kompanijoje;

Įdomų ir atsakingą darbą;

Stabilų atlyginimą bei nuo darbo rezultatų priklausantį kintamą priedą;

Visas socialines garantijas (visas atlyginimas oficialus);

Draugišką kolektyvą;

Visas darbui reikalingas priemones;

Galimybes kelti kvalifikaciją ir kilti karjeros laiptais nuolat augančioje prekybos organizacijoje!

Atlyginimas

700-800 €/mėn. į rankas
alga 700eur bandomuoju laikotarpiu, toliau kilimas pagal efektyvų įsitraukimo lygį į įmonės veiklą...galimas kitas algos startas bandomuoju laikotarpiu, bet priklauso yra, nėra patirties ir kiti niuansai...

Įmonė užsiima statybiniu medžiagų didmenine ir mažmenine prekyba visoje Lietuvoje.
Įmonė dirba daugiau nei 10 metų ir yra viena iš rinkos lyderių savo srityje. 4 didžiausiuose miestuose turi savo parduotuves, salonus ir sandėlius.
Dirbama su žymiausiais statybinių medžiagų gamintojais iš Vokietijos, Belgijos, Lenkijos, Rusijos ir kitų šalių.
Per metus aptarnaujama daugiau nei 1000 pastovių didmeninių klientų (prekybininkai, statybinės bendroves, nekilnojamo turto vystytojai, meistrai ir kt.), taip pat daugiau nei 30 000 privačių klientų.
informacija apie UAB „Statau PATS“
3214 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
71
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1579 €
25% uždirba 1579-2263 €
25% uždirba 2263-3762 €
25% uždirba nuo 3762 €