Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „RNDV statyba“
More about company »

Administratorė (-ius) (statybos įmonėje)

Klaipėda - UAB „RNDV statyba“

Darbo pobūdis

  • Įmonės vidinių dokumentų rengimas, registravimas, paskirstymas ir tvarkymas;
  • gaunamų ir siunčiamų raštų, sutarčių ir kitos dokumentacijos tvarkymas ir administravimas;
  • sąskaitų išrašymas, gautų sąskaitų kontrolė, paskirstymas, pateikimas buhalterijai;
  • pagalba projektų vadovų komandai;
  • biuro administravimas: rūpinimasis biuro patalpų tvarka, biuro technikos priemonių veikimu, kanceliarinių ir kitų biuro prekių užsakymu.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:
  • turite panašios darbo patirties administruojant ir rengiant įmonės vidaus dokumentus;
  • pasižymite atsakingumu, komunikabilumu bei paslaugumu;
  • este pozityvi (-us) ir į diplomatinius santykius linkusi asmenybė;
  • esate kruopšti (-us), turite laiko planavimo įgūdžius;
  • išsilavinimas finansų arba statybų srityje laikomas privalumu.

Mes jums siūlome

Mes Jums siūlome:
  • Dalyvavimą, saviraiškos ir profesinio tobulėjimo galimybes prisidedant įgyvendinant įvairius statybos projektus;
  • jaunatvišką kolektyvą, dalykišką ir pozityvią atmosferą darbe;
  • stabilų, motyvuojantį bei darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą.

RNDV Statyba – tai bendrovė, teikianti aukščiausios kokybės statybos darbus ir sėkmingai vykdant rekonstrukcijos ir statybų projektus visoje Lietuvoje.

Pastaruoju metu vis daugiau užsakovų pasitiki ir naudojasi mūsų paslaugomis. Tai mus džiugina ir įkvepia tolimesniam tobulėjimui bei augimui. Dėl šios priežasties kviečiame į savo būrį prisijungti kvalifikuotus specialistus ir motyvuotus darbuotojus, kurie norėtų papildyti mūsų veržlią komandą.