Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „KALNŲ AIDAS“
More about company »

ADMINISTRATORĖ (-IUS)

Ukmergė - UAB „KALNŲ AIDAS“

Darbo pobūdis

  • Dokumentacijos, susijusios su darbuotojų įdarbinimu/atleidimu, atostogomis, kitais neatvykimais ruošimas, darbuotojų asmens bylų tvarkymas; darbo laiko apskaitos žiniaraščių pildymas, darbo grafikų tikrinimas;
  • Įmonės vidaus dokumentų ruošimas (įsakymai, raštai ir pan.), sisteminimas ir archyvavimas;
  • Sutarčių ruošimas;
  • Informacijos srautų koordinavimas;
  • Biuro tvarkos užtikrinimas bei reikiamų prekių užsakymas;
  • Visapusiška pagalba įmonės darbuotojams;
  • Kitos administracinės užduotys.

Reikalavimai

  • Esate organizuotas ir spinduliuojate pozityvia energija;
  • Turite 2 metų darbo patirties personalo ar administravimo srityje;
  • Turite praktinės patirties dirbant „Rivilė“ programa (privalumas);
  • Turite labai gerus darbo su MS Office įgūdžius;

Mes jums siūlome

  • Dinamišką ir pilną iššūkių darbą sparčiai tobulėjančioje ir augančioje įmonėje;
  • Galimybę tobulėti ir kelti profesinę kvalifikaciją atliekant įprastas veiklas, tiek naujas užduotis;
  • Savarankiškumą ir iniciatyvumą skatinančią aplinką;
  • Draugiškus, profesionalius ir palaikančius kolegas;
  • Įmonės teikiamas nuolaidas.

Darbas Ukmergėje.

Atlyginimas

Derybų klausimas

"FAME" drabužių parduotuvių tinklas, Lietuvos rinkoje sėkmingai dirba jau vienuoliktus metus. Drabužių tinklas turi aštuonias madingų drabužių parduotuves Lietuvoje. Parduotuvėse prekiaujama Italijos, Prancūzijos, Danijos prekinių ženklų drabužiais vyrams ir moterims. Drabužių tinklo filosofija - parduoti itin madingus, vardinius drabužius už patrauklias kainas visiems! Parduotuvės įsikūrusios Vilniuje, Kaune, Druskininkuose, Alytuje, Šiauliuose, Ukmergėje ir Kėdainiuose.
Informacija apie UAB „KALNŲ AIDAS“
890 €
Vid. atlyginimas bruto
38
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 595 €
25% uždirba 595-831 €
25% uždirba 831-1056 €
25% uždirba nuo 1056 €
Vadovas: Erikas Sabulis