Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „TVG logistika“
More about company »

Administratorė (-ius) - vadovo asistentė (-as)

Vilnius - UAB „TVG logistika“

Darbo pobūdis

  • Įmonės korespondencijos ir dokumentacijos tvarkymas;
  • Biuro priežiūra ir administravimas: kanceliarinių ir kt. biuro reikmėms reikalingų prekių užsakymas, pirkimas, koordinavimas;
  • Sutarčių su klientais, subrangovais ir tiekėjais administravimas;
  • Raštų (atsakymų) ruošimas į gautus paklausimus iš interesantų;
  • Pirminių apskaitos dokumentų tvarkymas ir vedimas į apskaitos sistemą;
  • Pagalba ruošiant ataskaitinę dokumentaciją;
  • Kitų vadovo pavestų užduočių atlikimas, pagalba įmonės darbuotojams.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis, aukštasis išsilavinimas;
  • Patirtis ruošiant įmonės vidinius bei išorinius dokumentus;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Laiko planavimo, prioriteto nustatymo, bendravimo įgūdžiai;
  • Nepriekaištinga lietuvių kalba, geri anglų ir rusų kalbų įgūdžiai;
  • Aktyvumas, iniciatyvumas, kūrybingumas ir noras tobulėti;
  • Geras humoro jausmas.

Mes jums siūlome

  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą, kuriame vertinamas iniciatyvumas ir orientacija į rezultatą;
  • Pozityvią ir saugią darbo aplinką, kurioje skatinami nauji mąstymo būdai bei darbo metodai;
  • Intensyvų ir kūrybišką darbą savo veiklą aktyviai vystančioje įmonėje;

UAB „TVG logistika“ yra UAB „Transporto vystymo grupė“ įmonių grupės narė, komercinės plėtros ir krovinių ekspedijavimo padalinys.

UAB „TVG logistika“ teikia tarptautines krovinių pervežimų paslaugas Europoje, NVS šalyse ir Vidurio Azijoje.

UAB „TVG logistika“ rinkoje yra žinoma kaip patikimas ir konkurencingas partneris.

Įmonė plečia savo veiklą ir kviečia prisijungti naują narį prie komandos Vilniuje.
Informacija apie UAB „TVG logistika“
2035 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
8
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Ilja Tolkach