Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "MAKSIMA"
More about company »

ADMINISTRATORĖ (-IUS) – VADYBININKĖ (-AS)

Kaunas - UAB "MAKSIMA"

Darbo pobūdis

  • Biuro veiklos organizavimas ir sklandaus darbo
užtikrinimas;
  • Klientų priėmimas, bendravimas su klientais, užsakymų
priėmimas ir pateikimas, dokumentų išrašymas;
  • Raštų, dokumentų rengimas, redagavimas;
  • Korespondencijos administravimas;
  • Skambučių priėmimas ir informacijos teikimas;
  • Kitos susijusios darbo funkcijos.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis;
  • Dokumentų valdymo taisyklių išmanymas;
  • Puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios, geros rusų
kalbos žinios;
  • Labai geri darbo kompiuteriu ir Microsoft Office
įgūdžiai;
  • Komunikabilumas, atsakingumas, greita orientacija,
iniciatyvumas;
  • Savarankiškumas, gebėjimas suvaldyti įvairias situacijas;
  • Gebėjimas dėlioti prioritetus, esant dideliam užduočių srautui.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas;
  • Pradinius ir tolimesnius mokymus darbo vietoje;
  • Galimybę nuolat tobulėti;
  • Kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą.

UAB "Maksima" įkurta 1992m. Pagrindinė veiklos sritis - pakuotės iš plastiko gamyba. Įmonė yra auganti ir perspektyvi. Kolektyvas jaunatviškas, draugiškas.
Informacija apie UAB "MAKSIMA"
1238 €
Vid. atlyginimas bruto
(38% didesnis už LT vidurkį)
149
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 915 €
25% uždirba 915-1046 €
25% uždirba 1046-1303 €
25% uždirba nuo 1303 €
Vadovas: Valdas Matulis