Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „TIN CAP“

Administratorė (-ius) - vadybininkė (-as)

Nuo 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Panevėžys - UAB „TIN CAP“

Darbo pobūdis

Klientų aptarnavimas telefonu, el. paštu;
Užsakymų administravimas nuo A iki Ž ir vykdymo kontroliavimas;
Asistavimas įmonės vadovui ir kolegoms logistikos, personalo valdymo ir kitose užduotyse.

Reikalavimai darbuotojui

Prisiimti atsakomybę už tinkamą užduočių atlikimą;
Turi puikius komunikavimo įgūdžius (raštu, žodžiu);
Geri įgūdžiai kompiuteriu;
Esi iniciatyvus, užsispyręs, sieki užsibrėžto rezultato ir dar daugiau;
Gebi valdyti stresines situacijas, operatyviai sprendi iškilusias problemas;
Turi gerus laiko planavimo įgūdžius ir esi punktualus;
Panašaus darbo patirtis (vadybos, klientų aptarnavimo, tiekimo ar personalo valdymo srityse);
Geros ANGLŲ ir/ar rusų kalbos žinios žodžiu ir raštu.

Atlyginimas su galimybėmis augti priklausomai nuo kompetencijų ir darbo rezultatų;
Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
strongest_in_lithuania

Metalinių dangtelių gamyba
informacija apie UAB „TIN CAP“
5834 €
Vid. atlyginimas bruto
(3.5 karto didesnis už LT vidurkį)
33
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 4175 €
25% uždirba 4175-5080 €
25% uždirba 5080-8609 €
25% uždirba nuo 8609 €