Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
EUROCASH1, UAB

Administratorė (-ius) verslo centre

Kaunas - EUROCASH1, UAB

Darbo pobūdis

  • Tvarkos pastate užtikrinimas bei reikiamų prekių užsakymas;
  • Dokumentų administravimas, korespondencijos tvarkymas ir kita organizacinė pagalba;
  • Vidinės ir išorinės informacijos srautų valdymas;
  • Informacijos aktualumo įvertinimas ir perdavimas laiku;
  • Reprezentatyvus svečių, interesantų, partnerių pasitikimas ir priėmimas;
  • Ryšių su pastato savininku palaikymas;
  • Kitų pavedimų vykdymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Ne mažesnė kaip 1 metų sėkminga administracinio darbo patirtis;
  • Raštvedybos išmanymas, dokumentų valdymo ir rengimo patirtis;
  • Patirtis sisteminant informaciją ir rengiant ataskaitas;
  • Sklandi lietuvių kalba, puikios anglų kalbos žinios
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, greita orientacija, organizuotumas, iniciatyvumas, paslaugumas;
  • Puikūs darbo pagrindinėmis MS Office (Microsoft Word, Excel, PowerPoint) programomis įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Darbą naujame, išskirtiniame, aukštos klasės verslo centre.
  • Įdomų, dinamišką ir tikrai nemonotonišką darbą sėkmingai veikiančioje kompanijoje;
  • Profesinių iššūkių kupiną kasdienybę, dalyvavimą įvairių projektų įgyvendinime, saviraiškos galimybes;
  • Visas socialines garantijas;
  • Asmeninį ir profesinį tobulėjimą, karjeros galimybes.

Atlyginimas 640 € atskaičius mokesčius.

Tel. pasiteiravimui:

EUROCASH1, UAB - viena didžiausių saugos tarnybų, sėkmingai teikianti saugos bei inkasavimo paslaugas visoje Lietuvoje ir Latvijoje.
informacija apie EUROCASH1, UAB
859 €
Vid. atlyginimas bruto
684
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 703 €
25% uždirba 703-758 €
25% uždirba 758-894 €
25% uždirba nuo 894 €