Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Medicus DENTUM“ Estetinės odontologijos klinika
More about company »

Administratorė (-ius)

750-1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „Medicus DENTUM“ Estetinės odontologijos klinika

Darbo pobūdis

Ieškome administratorės (-iaus), kuri (-is) padėtų koordinuoti klinikos darbą, maloniai sutiktų mūsų mylimus klientus.

Reikalavimai

Labai geri bendravimo įgūdžiai;
Kompiuterinis raštingumas: labai geros MS Offce žinios, darbas Excel, Word ir kit. programomis;
Darbo etikos, raštvedybos ir dokumentų rengimo taisyklių išmanymas;
Taisyklinga lietuvių kalba;
Geros anglų, rusų kalbų žinios;
Kruopštumas, sąžiningumas, atsakingumas ir draugiškumas.

Mes jums siūlome

Nuoširdų ir draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

750-1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Odontologijos klinika. Dantų gydymas, estetinis plombavimas, protezavimas, vaikų dantų gydymas, ortodontinis gydymas.
Informacija apie UAB „Medicus DENTUM“ Estetinės odontologijos klinika
670 €
Vid. atlyginimas bruto
6
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Snieguolė Kiškienė-Geigė