Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Beladenta"
More about company »

Administratorė (-ius)

Nuo 560 Eur
Vilnius - UAB "Beladenta"

Darbo pobūdis

Bendravimas su klientais, vidaus dokumentų tvarkymas, klinikos priežiūra bei administravimas, vadovo pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Puikūs bendravimo, planavimo ir darbo organizavimo įgūdžiai;
Geros lietuvių ir rusų kalbos žinios;
Reprezentatyvi išvaizda;
Punktualumas, paslaugumas, atidumas, kruopštumas, atsakingumas;
Panaši darbo patirtis (privalumas);
Nebijote imtis iniciatyvos, kai to reikalauja situacija.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas ir ilgalaikį, stabilų darbą.

Atlyginimas

Nuo 560 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

Odontologijos klinika.
Įmonėje vid. atlyginimas 1056€
30% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)